Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Dzień Flagi

Jak co roku w dniu 2 maja świętowaliśmy Dzień Flagi. Obchody miejskie odbyły się na placu T. Kościuszki. Podczas uroczystości przedstawiona została historia flagi, jej symbolika.

W oprawie wojskowej nastąpiło uroczyste podniesienie Flagi Państwowej. W obchodach uczestniczyli również uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z klasy 2E, 2Met,   1Mtw wraz z nauczycielami i dyrekcją.

010  055

mgr Agnieszka Dziedzic