Serce na Dłoni 2019

23. maja 2019 odbył się w naszej szkole 20. jubileuszowy koncert charytatywny „Serce na Dłoni” połączony z obchodami 100. rocznicy powstania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Swoją obecnością zaszczycili nas m. in. Wiceprezydent Tomaszowa Mazowieckiego Pani Izabela Śliwińska i Starosta Powiatu Tomaszowskiego Pan Mariusz Węgrzynowski. Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na wyjazd wakacyjny dla dzieci- podopiecznych TPD.
Na scenie można było podziwiać m. in. Tancerzy z Akademii Tańca Sportowego „Aster” oraz Studia Tańca „Cantinero”, chór „Serca na dłoni”, wokalistów z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej i Gminnego Ośrodka w Ujeździe czy Trio Stefana.  Wystąpili także: Pan Mieczysław Kincel (który co roku wspiera program artystyczny w ramach imprezy Mega Festyn Mechanika), Jadwiga Kocik, Zuzanna Borowska, Barbara Kania i Krzysztof Jagodziński. Gwiazdami wieczoru byli Pani Elżbieta Adamiak i Pan Piotr Goljat.  Jak co roku koncert był ogromnym przedsięwzięciem wielu ludzi, którym na sercu leży dobro dzieci. Wsparli go również uczniowie naszej szkoły (kl. 1 Iw, 1 Mt, 1H, 2 MEt, 3MEt, 3 Mt, 3H). Wszystkim, którzy poświęcili czas i połączyli swe siły w przygotowanie koncertu składam wyrazy wdzięczności. Największe jednak podziękowania kieruję do „Szóstki Najwytrwalszych” z kl. 3Mt, którym swoje pedagogiczne „serce na dłoni” daję.

Szkolny koordynator koncertu
                                                                                                                                                 Anetta Holc