Wycieczka do Hotelu Holiday Inn w Łodzi

W dniu 28.10.2019 r. uczniowie klasy III H wraz z wychowawczynią Beatą Chwalińską i opiekunem wycieczki panią Hanną Drewniak, dzięki uprzejmości pracowników z Działu Sprzedaży  zwiedzili Hotel **** sieci Intercontinental Hotels Group. Uczniowie zostali zapoznani z wyposażeniem oraz z zasadami funkcjonowania obiektu. Mieli okazję zobaczyć pokoje jedno i dwuosobowe z łóżkiem typu King Size, jednostkę mieszkalną z dwoma łóżkami, pokój Executive z łóżkiem typu King Size, pokój Junior Suite oraz apartament. Ponadto uczniowie zwiedzili nowoczesne sale konferencyjne o różnych konfiguracjach ustawienia i metrażu.
Swoim eleganckim wyglądem zachwyciła młodzież również restauracja oraz strefa relaksu.
Hotel Holiday Inn funkcjonuje na rynku łódzkim od 2012 r. i jest typowym hotelem biznesowym. Usytuowany jest w centrum miasta przy ulicy Piotrkowskiej.

052  054

mgr Agnieszka Dziedzic