Projekt Erasmus+, zaczynamy!

logotyp erasmus
 
Z przyjemnością ogłaszamy rekrutację do projektu pt. „Mobilność uczniów szansą na lepszy start zawodowy” w ramach sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 – Mobilność edukacyjna, dofinansowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Narodową Agencję programu Erasmus + w Warszawie w ramach projektów „Mobilność uczniów i kadry”.
Zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich hotelarskich, informatycznych i mechatronicznych o zapoznanie się z regulaminem projektu oraz do składania dokumentów aplikacyjnych do 29.01.2021r. w sekretariacie szkoły.
 
 
Szczegóły projektu znajdują się pod poniższym linkiem: 
 
Wszystkie wydruki dokumentów aplikacyjnych koniecznie w kolorze!

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl