Wizyta Łódzkiego Kuratora Oświaty i przedstawicieli Zarządu Powiatu w ZSP Nr 1

W dniu 18 stycznia 2021r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z roboczą wizytą gościli: Łódzki Kurator Oświaty pan Waldemar Flajszer, Starosta Tomaszowski pan Mariusz Węgrzynowski, Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego pani Elżbieta Łojszczyk oraz pani Beata Stańczyk – Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Tomaszowskiego.

Młodzież „Mechanika” i dyrekcja szkoły zapoznali pana Kuratora Oświaty z projektami unijnymi realizowanymi przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1, a jest ich w tym roku szkolnym aż 9.  Następnie goście zwiedzili szkołę i odwiedzili pracownie specjalistyczne; pracownie mechatroniczne,  informatyczne i elektryczne wyposażone w ramach pozyskanych środków unijnych i przy wsparciu finansowym  Zarządu Powiatu.

Dyrekcja szkoły przekazała podziękowania na ręce Pana Starosty dla całego Zarządowi Powiatu Tomaszowskiego za przychylność i wsparcie przy realizacji przez szkołę projektów unijnych. Młodzież „Mechanika” na ręce Kuratora przekazała życzenia z okazji Nowego Roku.

001  002

003  005