Dzień Seniora 2021

W czwartek grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wzięła udział w uroczystości z okazji Dnia Seniora. Uroczystość została przygotowana przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim, z którym szkoła współpracuje już od kilku lat w ramach idei „Łączymy pokolenia”. W imieniu całej społeczności szkolnej przekazano Seniorom serdeczne życzenia, a na ręce Pani Prezes Donaty Domańskiej wręczono kwiaty i skromny upominek. Następnie młodzież przedstawiła krótki program artystyczny, który sprawił wzruszonym Seniorom dużo przyjemności. Program przygotowała Pani Anetta Holc, o oprawę muzyczną i stronę wokalną artystów zadbał Pan Piotr Goljat. W występie udział wzięli: Karolina Wójcik, Weronika Wójcik i Daniela Busiak z kl. 1H oraz Mateusz Grabowski z kl. 4Mt. Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za ogromną pracę i profesjonalne wykonanie zadania, a drogich Seniorów gorąco pozdrawiamy! 

002

 

001

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl