Konkurs plastyczny

foto

Dnia 15 listopada 2021 r. miało miejsce rozdanie nagród zwycięzcom szkolnego etapu  Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa”. Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi. Przeprowadzony on został w październiku 2021 r. Jego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Komisja konkursowa przyznała 2 równorzędne nagrody dla Weroniki Pawłowskiej z klasy 2 Mtw i Danieli Busiak z klasy 1 H.

Gratulacje zwycięzcom złożyli dyrektor szkoły pan Dariusz Kwiatkowski, wicedyrektorzy pani Jolanta Nikodemska i pani Urszula Seredyn, wychowawcy klas pani Beata Chwalińska i pan Włodzimierz Galicki oraz członkowie Szkolnego Komitetu Konkursowego w składzie Iwona Poganowska, Jacek Mrozicki, Arkadiusz Świątek i Dariusz Piotrowski .

Koordynatorem konkursu jest Jacek Mrozicki.

001  002

003  005

006  007

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl