Dnia 15 listopada 2021 r. miało miejsce rozdanie nagród zwycięzcom szkolnego etapu  Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa”. Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi. Przeprowadzony on został w październiku 2021 r. Jego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Komisja konkursowa przyznała 2 równorzędne nagrody dla Weroniki Pawłowskiej z klasy 2 Mtw i Danieli Busiak z klasy 1 H.

Gratulacje zwycięzcom złożyli dyrektor szkoły pan Dariusz Kwiatkowski, wicedyrektorzy pani Jolanta Nikodemska i pani Urszula Seredyn, wychowawcy klas pani Beata Chwalińska i pan Włodzimierz Galicki oraz członkowie Szkolnego Komitetu Konkursowego w składzie Iwona Poganowska, Jacek Mrozicki, Arkadiusz Świątek i Dariusz Piotrowski .

Koordynatorem konkursu jest Jacek Mrozicki.

001  002

003  005