Eliminacje Okręgowe Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

04.01.2022 r.  w dziewięciu okręgach na terenie Polski odbyły się eliminacje okręgowe Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.
Naszą szkołę w Warszawie reprezentowała Aleksandra Pakowska, uczennica klasy trzeciej technikum hotelarstwa.

Eliminacje okręgowe polegały na pisemnym rozwiązaniu przez uczestników 60 zadań testowych zamkniętych, sprawdzających wiadomości i umiejętności w zawodzie technik hotelarstwa w zakresie planowania i realizacji usług w recepcji oraz obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie jak i z tematyki wiodącej "Trendy w polskiej gastronomii hotelowej”.

Niestety naszej Oli zabraknął 1 punkt aby znaleźć się na etapie centralnym w Kołobrzegu.
Za udział w etapie okręgowym dziękujemy i życzymy powodzenia za rok.

Zespół Nauczycieli Zawodowych Przedmiotów Hotelarskich
Beata Chwalińska